Spotkanie uczniów klas I i III ze studentami gdyńskiej Akademii Morskiej

W piątek 13 lutego odbyło się spotkanie uczniów klas trzecich i pierwszych ze studentkami gdyńskiej Akademii Morskiej (jedną z nich była absolwentka naszej szkoły). Panie przedstawiły kierunki oferowane przez akademię, i ogólne zasady rekrutacji, a także przybliżyły możliwości, jakie dają studia ukończone na tej uczelni, np. rejsy po morzach i oceanach oraz godziwe zarobki. Uczniowie dowiedzieli się również, że uczelnia organizuje ciekawe imprezy i festiwale, co z pewnością jeszcze bardziej zachęciło licealistów do wyboru Akademii Morskiej jako miejsca studiów.
Studentki zaprosiły także na jedną z największych imprez w Trójmieście, tj. na Delfinaria, które odbędą się w połowie maja. Spotkanie było, jak zawsze, interesujące i niewątpliwie pomocne dla maturzystów.

Dominika Sawicka klasa I a