Studniówka 2015

Od kilku lat Dworek "Marysieńka" cieszy się popularnością wśród trzecioklasistów, więc wybierają go na miejsce studniówki. Tam właśnie 23 stycznia Natalia Pławska (3f)i Aleksander Piórkowski (3d) uroczyście przywitali dyrekcję, wychowawców, nauczycieli, rodziców i młodzież przybyłą z osobami towarzyszącymi. Pani dyr. M. Jaworska życzyła wszystkim miłej zabawy i rozpoczęła studniówkę słowami "Poloneza czas zacząć". Układ choreograficzny, przygotowany przez uczniów pod kierunkiem Pana Andrzeja Materny, wywarł ogromne wrażenie na oglądających. Sporo czasu zajęły podziękowania licealistów, adresowane do dyrekcji, uczniów i rodziców. W ten sposób wyrażono wdzięczność za pomoc w organizacji imprezy.
Następnie przewodniczący Rady Rodziców, Pan Zbigniew Stasiłojć, wzniósł toast symboliczną lampką szampana: życzył trzecioklasistom powodzenia na maturze. Dla wszystkich uczniów studniówka była czasem wspaniałej zabawy i na długo pozostanie w ich pamięci.

Natalia Pławska kl. III f

Zobacz zdjęcia fot.Robert Arbatowski/Tygodnik Szczytno