Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2014/2015

To co wydawało się na początku września takie odległe, właśnie się stało. Już wtedy rozlegało się życzeniowe:-,"byle do świąt". Potem nastąpił niespodziewanie szybki koniec roku 2014 i równie niespodziewany początek kolejnego. Teraz zaś pokiwaliśmy głowami nad końcem pierwszego semestru. Część z nas pokiwała smętnie - to ci, którym nie do końca się poszczęściło. Część odetchnęła z ulgą, bo dalej to już będzie z góry. Nieliczna, ale znacząca grupa mogła z dumą spojrzeć, ocenić swoją pracę w minionym semestrze i powiedzieć:-"jest dobrze".

16 stycznia podsumowaliśmy pół roku starań, walki na froncie szkolnym. Pani dyrektor Mariola Jaworska budowała napięcie przedstawiając wyniki jakie osiągnęły poszczególne klasy gimnazjum sportowego i liceum. Dowiedzieliśmy się jakie sukcesy można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i że można chodzić do szkoły nie znajdując specjalnych wymówek, żeby do niej nie chodzić. Okazało się, że jedno i drugie pozostaje ze sobą w ścisłym związku. Ponieważ kochamy tabelki i statystyki spójrzmy więc na wszechwiedzące tabelki.

Wyniki klasyfikacji na I semestr roku szkolnego 2014/2015 (Liceum Ogólnokształcące) pobierz
Wyniki klasyfikacji na I semestr roku szkolnego 2014/2015 (Gimnazjum Sportowe) pobierz

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy marząc o tym, że i my będziemy w tej grupie. Przed nami nowy semestr. Wcale nie lżejszy. Najpierw ferie, a potem do roboty. Gimnazjalistom przypominam - o nadchodzącym egzaminie, a maturzystom, że skutkiem ubocznym kwitnienia kasztanów jest konieczność napisania matury.