Szlachetna paczka

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do akcji "Szlachetna Paczka". Nauczycielom, uczniom, mieszkańcom internatu i wychowawcom udało się zebrać prawie 2 tys. zł.
Pieniądze zostały przeznaczone na zakup pralki, której rodzinie najbardziej brakowało, żywności, środków czystości oraz upominków. W sumie zrobiliśmy 17 paczek wypełnionych prezentami. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za zaangażowanie, bo po raz kolejny udało nam się stanąć na wysokości zadania i wspólnymi siłami pomóc potrzebującym. Jesteśmy pewni, że za rok również weźmiemy udział w akcji i że znów uda nam się zmobilizować i dokonać rzeczy naprawdę wielkich - pomóc ludziom , dać im odrobinę nadziei, okazać empatię, zdobyć się na solidarności z tymi, którym jest ciężko.