Program "Otwarta firma"

W listopadzie w naszej szkole ponownie został zorganizowany program "Otwarta Firma". W związku z tym gościliśmy przedstawicieli różnych zawodów oraz studentów ciekawych kierunków. W zależności od profilu klasy i własnych zainteresowań, młodzież miała okazję spotkać się i porozmawiać z: farmaceutą, lekarzem, pracownikiem banku PKOBP, geodetą, ratownikiem medycznym, pracownikiem Straży Pożarnej, dziekanem Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Policji, rzecznikiem praw konsumenckich, studentem IV roku Wojskowej Akademii Technicznej, studentką V roku wydziału lekarskiego UMB oraz studentem III roku Szkoły Głównej Handlowej. Goście opowiadali o swojej drodze edukacyjnej i zawodowej, zachęcali bąd ź zniechęcali do wyboru podobnego kierunku, podpowiadali, co zrobić, aby pracować w danym zawodzie. Spotkania były ciekawe i z pewnością pomocne, a nad wszystkim czuwała Pani Alicja Kasprowicz.

Dominika Sawicka I a