Najlepsi z najlepszych

We wtorek 28.10.2014 r. w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie odbyła się Powiatowa Gala Sportu za rok 2013/2014 - była ona pierwszą, ale miejmy nadzieję, że nie ostatnią. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele władz miasta, gminy i powiatu szczycieńskiego. Nie zabrakło również nauczycieli wychowania fizycznego. Jednak głównymi bohaterami tej uroczystości byli uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół średnich, którzy zostali nagrodzeni za szczególne osiągnięcia sportowe. Z naszej szkoły w kategorii "gimnazjum" wyróżnieni zostali: Olga Dąbrowska, Anna Leniart, Jakub Zembrzuski, Filip Chorążewicz oraz absolwenci: Marta Matejko i Maciej Mierzejewski. Wśród nagrodzonych licealistów znaleźli się: Matylda Kowalczyk, Daria Przybyłowska, Konrad Matłoch, Marcin Wróblewski, Artur Piórkowski i absolwentka Adrianna Dylewska. Spośród nagrodzonych wyróżniono jeszcze najlepszych z całego powiatu, którymi zostali Matylda Kowalczyk, Filip Chorążewicz i Maciej Mierzejewski.

Ponadto zostały również wręczone nagrody dla najbardziej usportowionej szkoły w powiecie. I tak: nasze Gimnazjum Sportowe w swojej kategorii zajęło III miejsce, a wśród nagrodzonych szkół ponadgimnazjalnych ZS nr 3 znalazł się na miejscu II.

Wyróżniono również nauczycieli wychowania fizycznego, w tym m.in. Krzysztofa Janowskiego.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Dominika Sawicka 1a