Zakończenie roku szkolnego 201/2014

Nadszedł dzień, przez niektórych niecierpliwie oczekiwany od 1 września 2013, czyli dzień rozdania świadectw. Dla wielu z nas był szczególny: cenzurki z paskiem i nagrody książkowe. Bardzo dużo pracy mieli w tym roku przedstawiciele dyrekcji, a nawet zaproszeni goście, czyli starosta Jarosław Matłach i przewodniczący Rady Rodziców, Zbigniew Stasiłojć. Wręczyli 160 nagród i wyróżnień.

Na pewno tego dnia nie zapomni Magdalena Ossowska, uczennica klasy IIe, która zdała ze średnią ocen 6,0. Jeszcze nikt w naszej szkole takim wynikiem nie mógł się pochwalić.

Ogromny sukces należy do I a – najwyższa średnia 4,34 i III gimnazjum sportowego- średnia 4,83. Poza tym doceniono frekwencję: w liceum zwycięzcami okazali się uczniowie IIb -94,63%, a w gimnazjum - I sa - 94,48%.
Wymienione klasy otrzymały puchary z cukierkami.

Miłych wakacji!