Konkurs literacki "Zło dobrem zwyciężaj" - ksiądz Jerzy Popiełuszko

Katarzyna Napiórkowska z klasy I sa oraz Anna Burakiewicz i Wiktoria Ałaj z klasy III gimnazjum sportowego wzięły udział w konkursie literackim "Zło dobrem zwyciężaj" - ksiądz Jerzy Popiełuszko - sługa prawdy i wolności, zorganizowanym przez Sekcję Krajową Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność". Prace uczennic zostały wyróżnione w eliminacjach wojewódzkich.
W środę 25 czerwca 2014 roku w Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów oraz nagród.
Anna Burakiewicz i Katarzyna Napiórkowska zostały laureatkami stopnia wojewódzkiego konkursu, a ich prace zakwalifikowano do udziału w II etapie - na szczeblu krajowym. Gratulujemy i trzymamy kciuki.
Opiekunem uczennic była pani Anna Pianka.

Zobacz dyplomy