Rambit przyrodniczy

18 marca 2014 roku w naszej szkole odbył się RAMBIT PRZYRODNICZY dla uczniów klas pierwszych licealnych i trzecich gimnazjalnych. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z biologii, chemii, fizyki i geografii. Po trzech rundach zaciętej walki laur zwycięstwa przypadł zespołowi klasy 3sa w składzie: Maciej Kęszczyk, Jakub Zembrzuski i Konrad Piwowarski, drugie miejsce zajęła drużyna klasy 1D w składzie Kamila Brzdonkiewicz, Małgorzata Mierzejewska i Kacper Nil. Trzecią nagrodę z rąk Pani dyrektor odebrali przedstawiciele klasy 1A : Anna Jemielita, Wiktoria Rosińska i Adam Kujtkowski. Konkurs prowadziła p. Bogusława Pietrzak, w komisji zasiadła p. Nina Gałązka i p. Magdalena Lisewska. Obsługą techniczną zajął się p. Paweł Królikowski. Rambit okazał się ciekawą formą sprawdzenia wiedzy i umiejętności uczniów naszej szkoły i mamy nadzieję, że stanie się imprezą cykliczną. Do zobaczenia za rok.

Fot. Michalina Pietrzak

Obejrzyj galerię zdjęć