Spotkanie z liderem koła naukowego Junior

Dnia 20 stycznia 2014 odbyło się spotkanie z liderem koła naukowego Junior.Net z Politechniki Gdańskiej - Adrianem Kuczyńskim. Adrian jest absolwentem naszej szkoły. Obecnie studiuje informatykę na Politechnice Gdańskiej. Grupa Junior.Net zajmuje się programowaniem w C# oraz tworzeniem aplikacji na Windows Phone i swoje zajęcia kieruje do uczniów szkół średnich. Spotkanie z Adrianem Kuczyńskim zorganizowane było dla uczniów klasy 2a i 2b oraz zainteresowanych tą tematyką uczniów klas III.
W czasie prelekcji podejmowane były tematy związane z najnowszymi technologiami Microsoftu, w tym, możliwości tworzenia gier na systemy Windows 8 i Windows Phone. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z programem Construct 2 oraz poznania ciekawych miejsc w Internecie z cennymi wskazówkami. Adrian poleca strony: scirra.com - Strona programu Construct2. facebook.com/junior.NET.PG - nasz grupa na facebooku. codeguru.geekclub.pl/grupy/juniorNETPG - portal CodeGuru i podstrona grupy Junior.NET. dreamspark.com - oprogramowanie dla uczniów http://channel9.msdn.com - kursy video z technologii Microsoft msdn.microsoft.com - portal wiedzy o technologiach Microsoftu Dziękujemy serdecznie za przybycie i przybliżenie cennych informacji ze świata programowania.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 |