Debata

13 grudnia 2013r. odbyła się w naszej szkole debata. Na spotkanie przybył starosta Jarosław Matłach, dyrektor Mariola Jaworska, wicedyrektor Anna Kowalska oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pan Grzegorz Poniatowski.
Dyskusja miała dotyczyć klimatu szkoły, pracy nauczycieli, organizacji procesu nauczania i uczenia się, infrastruktury placówki oraz problemów związanych z opieką i wychowaniem.
Było to pierwsze z kolejnych spotkań, które będą dotyczyć spraw związanych z funkcjonowaniem naszego "Sobiecha".
Na pierwszy plan wysunęły się kwestnie związane z finansowaniem różnego rodzaju przedsięwzięć takich jak radiowęzeł i jego wypsosażenie, tablice multimedialne.
Ponadto młodzież wskazywała na istotne, według nich problemy dotyczące orgnizacji planu lekcji, zajęć dydatkycznych. Każda z kwestii doczekała się odpowiedzi ze strony pani dyrektor i pana starosty.
13 grudnia i piątek - taka zbitka nie wróży nic dobrego, ale w tym przypadku to się nie stało. Atmosferta mobilizowała do dyskusji i ciągu dalszego, który, mamy nadzieję nastąpi wkrótce.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3