V Międzyklasowy Turniej Chłopców w Piłkę Ręczna o PUchar Dyrektora Szkoły

W dniach odbył się piaty turniej zorganizowany przez panią Beatę Kusior, która prowadzi dodatkowe zajęcia z piłki ręcznej dla chłopców.
W turnieju wzięło udział 5 klas: Ia, Ib, IIIA, IIIB, IIIG. Mecze były rozegrane systemem pucharowym. Z grupy A i grupy bB wychodziły dwa pierwsze miejsca. Później systemem zwanymna krzyż - 1m z grupy A z 2 m z grupy B i 2m z grupy A z 1m z grupy B.
Ostatecznie zwycięzcą Turnieju czyli miejsce I - kl. IIIA, miejce II - kl. IIIG, miejsce III - kl. IA, miejsce IV - kl. IB, miejsce V - klasa IIIB.
Królem strzelców, czyli zawodnikiem, który miał największą liczbę strzelonych bramek został Andrze Prościński z IIIG, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Rumiński z IIIA. Zawodnikom gratulujemy.