Święto Patrona

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego 24 czerwca zorganizowane zostało, po raz pierwszy, święto Patrona. Data nie jest przypadkowa, gdyż król Jan III Sobieski obchodziłby tego dnia swoje imieniny.
Uroczystość oficjalnie, w nowej hali sportowej, otworzyła Pani Dyrektor Mariola Jaworska. Program przewidywał mecz siatkówki kobiet. Po jednej stronie siatki stanęły uczennice, a po drugiej panie uczące w naszej szkole. W tym meczu zwyciężyły dziewczęta, pokonując panie 2:0. Drugim punktem programy był mecz koszykówki, do którego przystąpili uczniowie i nauczyciele. Jednym punktem wygrała drużyna nauczycieli. W przerwie między grami zespołowymi wystąpiło szkolne trio, znane już z MAM TALENT – Joanna Chodkowska z kl. II a, Natalia Pławska z kl. I f oraz Jakub Kusior z kl. I a. W tym samym czasie odbył się finał turnieju szachowego uczniów naszej szkoły. Zwyciężył Tymoteusz Garbecki z kl. II e. Drugie miejsce zajął Jakub Gadulski z kl. I SA. Na trzecim miejscu uplasował się Michał Krasula z kl. I SA.
święto Patrona odbyło się po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że na stałe wejdzie do kalendarza imprez szkolnych. Maria Kaliszewska II f

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10