Msza święta w intencji maturzystów

Zakończenie edukacji w szkole średniej to czas "zbioru owoców" trudu wieloletniej nauki. Wielu maturzystom bliska jest maksyma św. Benedykta z Nursji: "Ora et labora - módl się i pracuj". Dlatego większość trzecioklasistów z Zespołu Szkół nr 2 i Zespołu Szkół nr 3 wzięła udział we Mszy św. w ich intencji dnia 14. kwietnia 2005 roku o godz. 18.00 w parafii pw. św. Brata Alberta. Maturzyści zaangażowali się w przygotowanie oprawy muzycznej, czytań, modlitwy wiernych. Ksiądz Andrzej Golon, który odprawił Mszę skierował do młodzieży słowa otuchy i nadziei przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości, ale też przypomniał o odpowiedzialności i dojrzałości, które cechują dorosłego człowieka.
Była wspólna modlitwa , śpiew i dużo radości... szczególnie wśród dziewczyn z klasy IIIe, które po Mszy postanowiły zrobić sesję zdjęciową ze swoim wychowawcą p. Jerzym Sarbiewskim.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.