REKRUTACJA 2019/2020


aktualności » z życia szkoły

Maraton pisania listów(powrót)

W dniach 5-7 grudnia w czytelni naszej szkoły, odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International. W imieniu wszystkich organizatorów Maratonu chcielibyśmypoinformować że w naszej szkole napisaliśmy kilkadziesiąt listów. Natomiast wynik globalny to 182 957 listów. Ten wynik pokazuje, że razem możemy naprawdę wiele. Proszę pamiętać, że każdy pojedynczy list tworzy ten wynik. To dzięki wszystkim osobom, które zaangażowały się w Maraton. Miejmy nadzieję, że nasze listy odniosą upragniony skutek. Oby dobre wiadomości zaczęły do nas szybko docierać. Pamiętajmy, że prawa człowieka są współzależne i niepodzielne.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, mobilizację, chwile pełne wzruszeń, ale także dumy. Wierzymy, że razem uda nam się zmienić sytuację bohaterów i bohaterek Maratonu.
Maraton odbył się w ponad 200 miejscach: szkołach, kawiarniach, kinach, teatrach, biurach, centrach kultury, na dworcach, placach, w domach... wszędzie!:) To był wyjątkowy Maraton. Dziękujemy!


Pozdrawiamy, Natalia Węgrzyn-Amnesty International oraz szkolni organizatorzy: Panie I. Dobryłko , M. Chorążewicz, A Sarbiewska, M Bogucka oraz samorząd szkolny wraz z opiekunem Panem J. Sarbiewskim.Zobacz zdjęcia

1 | 2 | 3 | 4