DZień Edukacji Narodowej 2012

W piątek 12 października 2012 roku, w sali gimnastycznej odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani dyrektor, Mariola Jaworska, przywitała zgromadzonych pracowników szkoły życzeniami owocnej pracy i sukcesów zawodowych. Kolejną wiązankę życzeń na rękę nauczycieli złożyła przedstawicielka Starostwa Powiatowego, pani Sylwia Jaskulska. Przed rozpoczęciem programu artystycznego, wśród kwiatów i błysków fleszy przedstawiono nauczycieli, którzy otrzymali Nagrodę Dyrektora. Wśród nich znalazła się Pani Krystyna Gełdon, która otrzymała Nagrodę Starosty. Na tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej uczniowie przygotowali, na wzór popularnego teleturnieju, humorystyczny konkurs wiedzy o szkole. Martyna Dąbkowska ,Wioleta Elbruda i Patrycja Stancel urozmaiciły program zachwycającym śpiewem.
Akademia minęła w przyjemnej atmosferze. Okazało się, że wszyscy lubimy naszą szkołę tak bardzo, że spiesząc się zdobywać nową wiedzę, nie potrafimy wskazać, ile schodów pokonujemy przy wejściu.

Stefania Dziatkowiak 2a

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11