Uroczysty apel
(14.09.2012r.)

W dniu 14 września 2012r. na 3 godzinie lekcyjnej odbył się uroczysty apel w którym uczestniczyli: Pani dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie - Mariola Jaworska, Pan Wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie - Sławomir Majewski, uczniowie oraz nauczyciele. Na początku uroczytości Pani dyrektor Mariola Jaworska w związku z nieobecnością podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przywitała społeczność szkolną Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie życząc jej sukcesów w nowym roku szkolnym. Po czym uczniowie reprezentowani przez Wiktora Tymińskiego oraz Marię Kaliszewską gorąco bukietem kwiatów przyjęła nową dyrekcję tj. Panią dyrektor Mariolę Jaworską oraz Pana Wicedyrektora Sławomira Majewskiego.
Uczniowie zostali poinformowani o zbliżających się terminach wydarzeń w szkole, po czym wszyscy rozeszli się do swoich klas.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |