Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

W dniu 29 czerwca 2012 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2011/2012. W uroczystości wzięli udział: Pan Starosta Jarosła Matłach, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Pan Robert Dobroński oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Kielin. Po raz ostatni jako dyrektor szkoły apel rozpoczął Pan Piotr Karczewski. Następnie pan Jarosław Matłach oraz pan Robert Dobroński podziękowali Panu Dyrektorowi Piotrowi Karczewewskiemu odchodzącemu na emeryturę po 25 latach piastowanego stanowiska dyrektora szkoły.
Po przemówieniach zaproszonych gości nadszedł czas na podsumowanie osiągnięć naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012. Wśród klas gimnazjalnych nawyższą średnią 4,58 osiągnęła klasa I, a indywidulanie najlepiej wśród gimnazjalistów wypadła uczennica tej klasy Emilia Banaś z wynikiem 5,56. Wśród klas liceum Puchar Dyrektora SZkoły utrzymała klasa IIc ze średnią 4,07. Najbardziej imponujące wyniki spośród licealistów osiągnęła Jolanta Sikorska ze średnią 5,75, która dzięki tak wysokiej średniej ocen stałą się kandydatką do stypendium Prezesa Rady Ministrów RP.
Klasy z najwyższymi średnimi otrzymały puchary dyrektora, a trdycjną niespodzianką w postaci wyjścia z wychowawcą do pizzerii ufundowała im Rada Rodziców, która ufundowała również indywidulanym prymusom nagrody w postaci tabletów.
Na koniec uroczystości wszystkim współpracownikom i uczniom podziękował Pan Dyrektor Piotr Karczewski życząc wypoczynku i bezpiecznych wakacji.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |