Dzień Przedsiębiorczości 2012

Dnia 22 marca 2012 roku uczniowie naszej szkoły już po raz ósmy wzięli udział w Dniu Przedsiębiorczości. Program ten jest realizowany przy współpracy Kancelarii Prezydenta RP, a honorowy patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Przedsięwzięcie umożliwia młodym ludziom, przyjrzenie się danej profesji "od podszewki", a co za tym idzie, pozwala na zweryfikowanie wyobrażeń na jej temat z rzeczywistością. Jest okazją na pozyskanie informacji o wykształceniu, doświadczeniu oraz predyspozycjach wymaganych do wykonywania wymarzonego zawodu. Jest też świetną okazją na sprawdzenie siebie samego na przyszłym stanowisku pracy. Z pozyskanymi doświadczeniami można dalej kroczyć drogą ku wyborze przyszłego zawodu.
Firmy, które przyjęły naszych uczniów na jednodniową praktykę:

Olsztyn
Radio Olsztyn