Studniówka 2012

Iście królewska sala balowa, dziewczęta niczym prawdziwe damy, eleganccy panowie w garniturach, wzruszeni rodzice oraz nauczyciele, a później tańce i huczna zabawa przy dźwiękach bębenka do białego rana - tak pokrótce opisać można tegoroczną Studniówkę, która odbyła się 21 stycznia 2012 roku w "Dworku Marysieńki" w Drężku.
Wieczór tradycyjnie rozpoczął się od przygotowanego przez pana Andrzeja Maternę staropolskiego poloneza w wykonaniu naszych trzecioklasistów. W pierwszej parze zatańczył pan wicedyrektor Wojciech Gramowski, który oficjalnie rozpoczął bal maturalny.
Po salwach braw, ukłonach i owacjach na stojąco uczniowie złożyli uroczyste podziękowania panom dyrektorom oraz swoim nauczycielom, a w szczególności wychowawcom, za trud włożony w ich edukację i wychowanie, za cierpliwość i wyrozumiałość, którą okazywali w ciągu tych niemal trzech wspólnie spędzonych lat.
Po uroczystym wręczeniu kwiatów głos zabrał przedstawiciel rodziców p. Robert Siudak. Swoją pracę rozpoczęli także pan Całkowski, Martyna Joachimiak, Jowita Sędzińska, Ewa Stankiewicz oraz Tomek Wawrzyński, którzy utrwalili tę magiczną noc na zdjęciach i filmach. Na potrzeby naszych fotografów przygotowany został prowizoryczny plan zdjęciowy, gdzie każdy z uczniów mógł zapozować do pamiątkowej fotografii.
Uwagę niewątpliwie przykuwał przepiękny wystrój Sali, mnóstwo kwiatów, balonów, prześlicznie nakryte stoły, co dodatkowo potęgowało wyjątkowy charakter uroczystości. Warto również wspomnieć o muzyce, uczniowie, nauczyciele oraz rodzice bawili się bowiem zarówno przy najnowszych hitach jak i przy starych przebojach, przy dźwiękach bębenka i wśród wielobarwnych świateł.
Parkiet, pomijając przerwy na ciepłe posiłki, ani przez moment nie pozostawał pusty! Cała sala wspólnie zatańczyła m. in. "Makarenę"!
Nie mogło też oczywiście zabraknąć kultowej piosenki "Matura" Farben Lehre, wszak do egzaminu dojrzałości zostało już tylko 100 dni! Tej nocy jednak nikt nie myślał o nauce, egzaminach, liczyła się tylko szampańska zabawa i okazja, być może jedna z ostatnich, by bawić się razem z całą klasą, przyjaciółmi, w pełnym składzie. Dlatego zabawa trwała do 5 rano!
Szybko minęły trzy lata liceum i niedługo pozostaną z tego okresu już tylko wspomnienia, jednak te związane ze Studniówką bez wątpienia będą należały do najpiękniejszych! No to teraz byle do maja… Obyśmy mieli okazję śpiewać równie głośno i skakać jeszcze wyżej! ;)

Uczniowie klas III LO składają ogromne podziękowania panu dyrektorowi PIotrowi Karczewskiego za jego pracę i wkład w nasze kształcenie, prof. Sarbiewskiemu, głównemu organizatorowi Studniówki 2012, dziękujemy za cierpliwość, pomoc i cały trud włożony w przygotowanie balu maturalnego oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu, jakim była w pełni udana, niezapomniana Studniówka. Ci którzy nie byli niech żałują! Jeszcze raz dziękujemy!

Angelika Studzińska III G

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16