Uroczysty apel z okazji święta Niepodległości

Dnia 10.11.2011r. w Zespole Szkół Nr 3 w Szczytnie odbył się uroczysty apel z okazji święta Niepodległości. Ucznowie naszej szkoły przygotowali patriotyczny poetycko-muzyczny program, w ramach którego recytowali wiele pięknych wierszy o tematyce narodowowyzwoleńczej oraz wykonali liczne patriotyczne pieśni, nierzadko w nowych, zaskakujących aranżacjach.
Przypomnieli też po krótce zarys historyczny okesu zaborów i odzyskania niepodległości. Nie mogło też zabraknąć "Mazurka Dąbrowskiego", który odśpiewali wspólnie nauczyciele i uczniowie. Występom towarzyszył donisły, uroczysty nastrój.
Odzyskanie niepodległości to bezwątpienia wydarzenie w historii naszej Ojczyzny, którym nie można pomnieć i którego urczyste obchody to doskonała okazja, by pielęgnować w sobie ducha. patriotyzu.
W apelu wzięły udział uczniowie klas I - III: Jakub Orzoł, Wioletta Elbruda, Krystyna Ziółek, Głąbowski Michał , Aleksandra Kask, Łukasz Kielin, Laura Studniak, Aleksandra Pankiewicz.
Akademia została przygotowana przez nauczycieli: Elżbietę Weichhaus Kończyk, Krystynę Gełdon, Aleksandrę Bryczkowską.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11| 12