Dzień Edukacji Narodowej 2011

Dnia 14 października 2011 r. w naszej szkole zorganizowano akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość miała szczególny charakter ze względu na udział w niej wielu przedstawicieli władz samorządowych i oświatowych.
Jako pierwszy głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie, Piotr Karczewski. Po powitaniu i przedstawieniu gości przekazał wszystkim pracownikom oświaty życzenia wielu sukcesów w pracy zawodowej. Następnie, życzenia wszystkim nauczycielom przekazał starosta, pan Jarosław Matłach.
Na ręce dyrektora naszej szkoły został, wraz z życzeniami, przekazany bukiet od przewodniczącego Rady Rodziców, pana Bogdana Kielin. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nauczycielom nagród za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Nagrody dyrektora ZS nr 3 w Szczytnie otrzymali nauczyciele: Ilona Bałazy-Tryzubiak, Monika Chorążewicz, Joanna Górska, Ewa Gumkowska, Paweł Królikowski, Katarzyna Krassowska, Piotr Lisewski, Jolanta Zieniuk-Piwowarska, Jerzy Sarbiewski, Lucyna Majewska, Elżbieta Weichhaus-Kończyk, Alicja Kasprowicz, Bożena Gramowska i Jerzy Cimoszyński oraz Krzysztof Janowski - nagroda starosty. Rónież nagrody Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie otrzymali pracownicy administracji i obsługi: Teresa Matłoch, Małgorzata Błaszczak, Lech Szewc, Grażyna Krychta, Teresa Dymerska, Wiesława Kowalska, Teresa Lejk i Krystyna Pastusiak.
Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły głos zabrali nasi uczniowie. Przygotowali oni spektakl słowno-muzyczny, który miał charakter koncertu życzeń. W podziękowaniu nauczycielom za ich trud włożony w nauczanie i wychowanie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Nie zabrakło także elementów humorystycznych. Cała impreza miała oprawę multimedialną. Akademię poprowadzili: Ania Gorzkowska, Marlena Białczak, Łukasz Kielin i Mateusz Dudziec. Stronę dźwiękową przygotowali: Klaudia Ogniewska, Daniel Chorążewicz, Michał Kotula i Wiktor Łachmański. Anielskim śpiewem zachwycały: Wioleta Elbruda, Martyna Dąbkowska, Ola Pankiewicz i Magda Ostaszewska. Niezapomniane recytację oraz skecze wykonali: Paulina Bladosz, Patrycja Polkowska, Paulina Berent, Klaudia Chrostek, Agnieszka Boguszewska, Kamil Mydło i Żaneta oraz niepowtarzalny Piotr Trocki.
Wspaniałe multimedialne efekty stanowiące tło wydarzeń na scenie przygotował Adam Chmielewski. Zarówno zaproszeni goście, jak i pracownicy naszej szkoły oraz przybyli licznie uczniowie, bardzo miło spędzili to październikowe przedpołudnie.

01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19