Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Dnia 1 września 2011 r. dla młodzieży uczącej się w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2011/2012.
Uroczystość rozpoczęta została odśpiewaniem hymnu narodowego, po czym Pan Dyrektor Piotr Karczewski serdecznie powitał młodzież, rodziców, nauczycieli, a w szczególności tych którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli pracę w naszej szkole: księdza Krzysztofa Bucik, panią Martę Ulatowską, panią Martę Kaczmarczyk, panią Marzenę Zalewską oraz Pana Michała Wróblewskiego.
W późniejszej części uroczystości Pan Dyrektor przedstawił informacje dotyczące organizacji roku szkolnego, a następnie życzył wszystkim zgromadzonym sukcesów w nowym roku szkolnym. Uczniowie udali się do klas wraz z wychowawcami.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10