Studniówka 2011

Trzecie klasy mówią o niej od początku roku szkolnego, dziewczyny snują plany odno¶nie sukienek i fryzur. O czym mowa? Oczywi¶cie o ...Studniówce!

Nasza Studniówka odbyła się 22 stycznia 2011 roku w Sali Bankietowej "Dworek Marysieńki" w Drężku. Był to wyjątkowy dzień nie tylko nas, tegorocznych maturzystów, ale także dla naszych rodziców.
Godzina 18.00. Pięknymi słowami na wzór Mickiewicza do Poloneza zaprosiła Joasia Szydłowska i Kamil Bazydło.
Brawa, dumne miny wychowawców i wzruszenie rodziców. Każdy przez chwilę czuł się gwiazdą za sprawą znajomych robiących zdjęcia, kamerzystów i tych wszystkich oczu, które podziwiały taniec.
Nadszedł czas podziękowania. Ze sceny Kalina Smagorzewska i Marcin Smoliński skierowali słowa wdzięczno¶ci do wychowawców za trud włożony w nasze kształcenie, a także dla rodziców, którym zawdzięczali¶my zorganizowanie tak efektownego balu.
Następnie wysłuchali¶my przemówień Pana Dyrektora Piotra Karczewskiego, Pana Wicedyrektora Wojciecha Gramowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców oraz wychowawców: Pani Bogumiły Pietrzak i Pana Jerzego Sarbiewskiego.

Tuż po oficjalnych wystąpieniach uczniowie poprosili do tańca Dyrektorów oraz swoich wychowawców i nauczycieli. Wszystkie pary tańczyły w takt walca z "Nocy i dni". Zabawa przebiegła w miłej atmosferze. Największe emocje, zachwyconej publiki, wzbudziło wystąpienie naszego kolegi z klasy IIIE, który ze sceny od¶piewał a capppella nie¶miertelny hit "Jeste¶ szalona". Jednak to nie była ostatnia niespodzianka, która czekała na nas tej n nocy! Uwieńczeniem wszystkiego był pokaz sztucznych ogni. Większo¶ć ucznów bawiła się do białego rana.

O godzinie 5 salę wypełniła piosenka Elektrycznych Gitar "To już jest koniec, nie ma już nic", co było równoznaczne z końcem zabawy i powoli trzeba się było zbierać do wyj¶cia...

Teraz już nie ma na co czekać (chyba że na maturę) i co gorsza, trzeba się już porządnie zabrać za naukę... W końcu - za 100 dni matura. Moim rówie¶nikom i sobie życzę POWODZENIA i połamania długopisów!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8