Półmetek 2010

26.11.2010 r. w naszej szkole odbyły się połowinki klas II liceum. Uroczystości rozpoczął pan wicedyrektor. Życzył on drugoklasistom wielu sukcesów i przypomniał o zbliżającej się z każdym dniem maturze. Po słowach pana Gramowskiego: "Półmetek uważam za oficjalnie rozpoczęty" wszyscy w doskonałych humorach rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie każda klasa przygotowała dla siebie, swoich osób towarzyszących, rodziców i nauczycieli wspaniały poczęstunek.
W międzyczasie na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej rozbrzmiała muzyka. Drugoklasiści wraz z partnerami i partnerkami ruszyli do tańca. Nawet panie nauczycielki dały się porwać muzyce. Wszyscy bawili się świetnie, zarówno przy będących na topie kawałkach techno, jak i przy nieco starszych przebojach.
Parkiet wypełniły, tańczące wśród kłębów efektownego dymu i kolorowych świateł, pary. Wszyscy bawili się znakomicie niemalże do północy i bardzo niechętnie opuszczali salę.
Pocieszająca okazała się jednak myśl, że już za rok... STUDNIÓWKA!

Tekst napisała: Angelika Studzińska kl. IIG

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15