REKRUTACJA 2018/2019

ZOBACZ FILM PROMOCYJNY

aktualności » z życia szkoły

Mistrzostwa Wojwództwa Warmińsko-Mazurskiego w Pływaniu

Reprezentacja naszej szkoły, dnia 3.12.2010r.,wystartowała w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Pływaniu.
Zawody odbyły się na pływalni MOSiR w Giżycku. Zarówno przedstawiciele Gimnazjum Sportowego jak i Liceum Ogólnokształcącego powrócili do domu z medalami.
W klasyfikacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych, pomimo niepełnej obsady w konkurencjach, zespoły dziewcząt i chłopców wygrały znaczną ilością punktów.
W kategorii gimnazjów dziewczęta zdobyły drugie, a chłopcy trzecie miejsce. Tu również problemy zdrowotne uszczupliły drużyny.

Wyniki naszych zawodników w poszczególnych konkurencjach:
Szkoły ponadgimnazjalne:

  • Sztafeta dziewcząt w składzie: Marta Sadowska, Klaudia Chrostek, Natalia Kaczyńska, Karolina Węgrzyn – 1 miejsce
  • Wiktoria Naumczyk – 3 miejsce styl dowolny
  • Wiktoria Naumczyk – 3 miejsce styl grzbietowy
  • Karolina Węgrzyn – 2 miejsce styl grzbietowy
  • Klaudia Chrostek – 1 miejsce styl klasyczny
  • Natalia Kaczyńska – 3 miejsce styl klasyczny
  • Marta Sadowska – 1 miejsce styl motylkowy


  • Sztafeta chłopców w składzie: Marcin Tokarski, Jarosław Ćwikliński, Łukasz Kielin, Łukasz Zawrotny – 1 miejsce
  • Łukasz Zawrotny – 1 miejsce styl dowolny
  • Jarosław Ćwikliński – 3 miejsce styl dowolny
  • Łukasz Kielin – 1 miejsce styl grzbietowy
  • Wojciech Kosiński – 2 miejsce styl grzbietowy
  • Marcin Tokarski – 2 miejsce styl klasyczny
  • Aleksander Wasilcow – 3 miejsce styl klasyczny
  • Wojciech Kosiński – 2 miejsce styl motylkowy
  • Aleksander Wasilcow – 3 miejsce styl motylkowy


Gimnazja:
  • Sztafeta dziewcząt w składzie: Monika Puszko, Martyna Wichrow, Dominika Tokarska, Joanna Jemielita, Joanna Mallek, Klaudia Murach – 2 miejsce
  • Martyna Wichrow – 2 miejsce styl dowolny
  • Joanna Jemielita – 6 miejsce styl dowolny
  • Monika Puszko – 1 miejsce styl grzbietowy
  • Klaudia Murach – 5 miejsce styl grzbietowy
  • Dominika Tokarska – 1 miejsce styl klasyczny
  • Joanna Mallek – 4 miejsce styl motylkowy
  • Sztafeta chłopców w składzie: Dawid Turkot, Karol Baranowski, Jakub Badysiak, Patryk Mikołajewski, Konrad Bukowiecki, Maciej Dąbrowski – 3 miejsce
  • Konrad Bukowiecki – 4 miejsce styl dowolny
  • Szymon Caban – 6 miejsce styl dowolny
  • Maciej Dąbrowski – 2 miejsce styl grzbietowy
  • Dawid Turkot – 5 miejsce styl grzbietowy
  • Karol Baranowski – 3 miejsce styl klasyczny
  • Jakub Badysiak – 3 miejsce styl motylkowy
  • Patryk Mikołajewski – 7 miejsce styl motylkowy