Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Nr 3 w Szczytnie

Dnia 14 października 2010r. swoje święto obchodzili nauczyciele. O godz. 1100 rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku dyrektor szkoły Pan Piotr Karczewski przywitał zaporoszonych gości: Burmistrz Miasta Szczytno - Danutę Górską, Starostę Szczycieńskiego - pana Jarasława Matłach, Naczelnika Wydziału Oświaty - pana Stefana Januszczyk, Przewodniczącego Rady Rodziców - pana Bogdana Kilan, emerytowanych nauczycieli i pracowników oświatowych oraz wszystich nauczycieli i uczniów. Po przewmówieniach zaproszonych gości zostały wręczone nagrody Starosty i Dyrektora szkoły.
Nagrodę Starosty otrzymali: Pan Dyrektor Piotr Karczewski i Pan Wicedyrektor Wojciech Gramowski.
Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie otrzymali nauczyciele i pracownicy administracyjni: p. Lucyna Majewska, p. Nina Gałązka, p. Anna Tobolewska, p. Małgorzata Bogucka, p. Anna Kowalska, p.Bogusława Pietrzak, p. Agnieszka Brzostek, p. Alicja Jędryczka, p. Joanna Brzozowska, p. Joanna Engelhardt, p.Malwina Wojciechowska, p. Rafał Orłowski, p. Jerzy Szydłowski, p. Anna Wróbel, p. Danuta Ziółek, p. Danuta Grzegorczyk, p. Grażyna Brzózka, p. Alicja Morawska, p. Anna Rusinek,p. Jadwiga Kamińska.
Po części oficjalnej młodzież naszej szkoły przedstawiła program artystyczny oraz wręczyła kwiaty nauczycielom.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19