Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Dnia 1 września 2010r. o godz. 900 usłyszeliśmy pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym 2010/2011, który był szczególny przede wszystkim dla pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęta została odśpiewaniem hymnu państwowego i wprowadzeniem sztandaru naszej szkoły, po czym pan dyrektor Piotr Karczewski przywitał zaproszonych gości: pana Jarosława Matłach - starostę szczycieńskiego, pana Stefana Januszkiewicz - naczelnika oświaty, grono pedagogiczne oraz uczniów naszej szkoły.
Kilka ciepłych słów usłyszeliśmy od pana starosty - Jarosława Matłach, który ciepło wspominał swoją naukę w naszej szkole i życzył, zarówno uczniom jak i nauczycielom sukcesów w nowym roku szkolnym. Ważnym punktem uroczystości było pasowanie uczniów klas pierwszych, podczas którego przedstawiciele klasy I gimnazjum sportowego i liceum powtarzali słowa przysięgi. Na koniec uroczystości uczniowie rozeszli się do klas na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

1 | 2 | 3 | 4 | 5