Spektakl profilaktyczny Otwórz oczy

"Każdy człowiek bez względu na wiek, kolor skóry, czy płeć - jest, był i będzie oszukiwany, wykorzystywany, czy też przekonywany do różnego rodzaju rzeczy w sposób nie zawsze uczciwy."

Dnia 22. lutego 2005 roku w naszą szkołę odwiedzili aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki "Perspektywa" z Krakowa. Uczniowie wybranych klas obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. "Otwórz oczy".
Pan Jacek Wojciechowski w sposób satyryczny pokazał naszej młodzieży, jak nie dać się wykorzystać i jak bronić się przed manipulacją. Był to program uczący człowieka zachowań pozwalających stawić czoła niebanalnym sytuacjom, uczący asertywności i kreatywności. Zgromadzeni na sali uczniowie brali czynny udział w przedstawieniu.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.