Matra Sadowska z klasy I G - kandydatką
w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku
Powiatu Szczecińskiego

Już wkrótce odbędzie się uroczysta gala i ogłoszenie wyników w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku Powiatu Szczecińskiego. Ogromne szanse na wygraną ma dwukrotna zwyciężczyni, pływaczka i uczennica naszej szkoły Marta Sadowska z kl. 1 g.
Pytana o to, czy spodziewa się kolejnego triumfu odpowiada: "Nie mam pojęcia! Chciałabym wygrać, jednak zdaję sobie sprawę, że mam naprawdę mocnych konkurentów! Wszystko zależy od głosujących". Twierdzi, że pływanie jest dla niej wszystkim, całym życiem i wiąże z nim swoją przyszłość!
Bierze udział w dorocznych zawodach ratowniczych, posiada uprawnienia ratownika, obecnie jest w trakcie zdobywania także uprawnień sędziowskich. Co robi Marta gdy już jakimś cudem opuści basen? Uwielbia podróże, zwierzęta, w szczególności psy i delfiny (a jakby inaczej!) a także filmy-głównie komedie.

"Jesteśmy dumni, że mamy w klasie osobę z takim talentem i pasją! Kibicujemy jej gorąco i cieszymy się z jej sukcesów równie mocno, co ona sama!"-mówi o Marcie koleżanka z klasy Ania Lenkiewicz. Trzymajmy kciuki za Martę i bierzmy przykład z ludzi takich jak ona zdyscyplinowanych, ambitnych i z pasją!

autor: Angelika Studzińska 1g

1 | 2 | 3