Akcja "Góra grosza"

Akcję przeprowadzono w naszej szkole w dniach 18-29.10.2004r. Do specjalnie zaplombowanych słoików zbierano monety różnych nominałów. W wybrane dni zbiórką zajmowały się Kasia Galera i Monika Ścibek z klasy IIe oraz Olga Demczuk i Milena Kobus z Ib. Dwudziestego drugiego października odbył się kiermasz ciast upieczonych przez Olę Demczuk, Alicję Woźniak, Ewę Sztymelską i inne dziewczęta. Sprzedawały je za symboliczną złotówkę uczennice z klasy IIe.
Do akcji przyłączył się także chór szkolny, którego członkowie zbiórkę monet uatrakcyjnili śpiewem w holu przed pokojem nauczycielskim.
Po przeliczeniu zebranych pieniędzy okazało się, że uzyskano 388zł. Kwota ta została przekazana Towarzystwu "Nasz Dom", które organizuje akcję rokrocznie.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.