Kulig w klasie IG

Dnia 22.02.2010 r. klasa 1 G wraz z paniami: Chorążewicz oraz Dobryłko wybrała się na klasowy kulig w okolice Elganowa (za Pasymiem).
Za traktorem podążały aż trzy pary zaopatrzonych w ciepłe koce wielkich sani dla pań nauczycielek oraz dla zmarźlaków, z kolei dla tych najodważniejszych przygotowano kilka par małych sanek.
śmiechom, piskom, okrzykom i śpiewom nie było końca. Wszyscy bawili się bardzo wesoło, chociaż oczywiście nie obeszło się bez spadania z sanek. Większa część klasy przynajmniej raz nurkowała w zaspach. Był to jednak jeszcze większy powód do radości. Licealiści byli zachwyceni, że mogą znów choć przez chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków i poczuć się jak dzieci!
Po kuligu gospodarze "Rancza Trzejmy", a zarazem rodzice jednej z uczennic przygotowali dla klasy wspaniały poczęstunek. Na koniec odbyło się ognisko na powietrzu. Chłopcy stoczyli bój na śnieżki, dziewczęta zaś mogły podziwiać piękne konie koleżanki z klasy.
Na koniec samorząd klasowy złożył serdeczne podziękowania gospodarzom. Do Szczytna wszyscy wracali bardzo zmęczeni, ale i zadowoleni, całą drogę żywo dyskutując... O przyszłorocznym kuligu!
Tekst: Angelika Studzińska 1G

Zobacz zdjęcia z kuligu