Bal Gimnazjalistów

Dnia 22.01.2010 r. w naszej szkole odbył się Bal Gimnazjalistów. Uczniowie klasy 3sa wraz z osobami towarzyszącymi i opiekunami bawili się w szkolnej sali gimnastycznej.
Impreza uroczyście otwarta została przez pana wicedyrektora Wojciecha Gramowskiego. Na balu, oprócz muzyki i tańca, nie zabrakło wielu innych atrakcji. Balowicze brali udział w konkursach takich jak karaoke, pompowanie balonów czy jedzenie jabłek na czas. Na koniec, komisja w składzie nauczycieli i rodziców wyłoniła króla i królową balu, którymi zostali Marcin Praszkiewicz i Lidka Kaczmarczyk.
Jak mówią gimnazjaliści wraz w wychowawcą panem Piotrem Lisewskim: "to była niezapomniana impreza, z niezapomnianą i cudowną klasą, aż łza się w oku kręci, że za kilka miesięcy przyjdzie nam się rozstać".

Gospodarz klasy 3sa Katarzyna Pietrzak

Zobacz zdjęcia z uroczystości