aktualności » z życia szkoły

Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2009/2010

(powrót)

W dniu 21 stycznia 2010 roku odbyło się uroczyste podsumowanie pierwszego półrocza roku szkolnego 2009/2010. Pan dyrektor Piotr Karczewski wraz z panem wicedyrektorem Wojciechem Gramowskim przedstawili następujące wyniki klasyfikacji:

Gimnazjum Sportowe
MiejsceKlasaśrednia ocen
klasy
Uczniowie wyróżnieni (średnia 4,75 i wyższa)
1I Gim4,51
Wych. p. Marek Wróblewski
Natalia Szczepanek - 5,19
Aleksandra Stolarczyk - 5,12
Martyna Wichrow - 5,00
Agata Krajza - 4,94
Jakub Kusior - 4,94
Piotr Horoszkiewicz - 4,87
Maciej Woźniak - 4,87
Artur Piórkowski - 4,81
Rafał Chmielewski - 4,75
Dawid Kowalczyk - 4,75
Bartosz Marcinowski - 4,75
2III Gim4,47Katarzyna Pietrzak - 5,47
Katarzna Krzyżanowska - 5,20
Lidia Kaczmarczyk - 5,13
Maciej Wróblewski - 4,93
Paulina Podlasin - 4,92
Nikola Borowa - 4,87
Marcin Praszkiewicz - 4,87
Paweł Szczepanek - 4,87
Aneta Adamiak - 4,80
3II Gim3,87Monika Małgorzata Puszko - 5,56
Jolanta Sikorska - 5,56
Joanna Mallek - 5,12
Zuzanna Michalina Pieńkos - 4,81


Liceum Ogólnokształcące
MiejsceKlasaśrednia ocen
klasy
Uczniowie wyróżnieni (średnia 4,75 i wyższa)
1IIIE4,50Natalia Durska - 5,27
Agata Kozikowska - 5,09
Aleksandra Gajkowska - 5,00
Sylwia Grzeszczyk - 5,00
Daria Róg - 5,00
Lidia Oliwia Pietrzak - 4,91
Aleksandra Skarżyńska - 4,80
2IIIF3,97Aleksandra Gorgolik - 5,00
Urszula Szmigiel - 4,91
3IIIA3,96Mateusz Redynk - 5,17
Bartłomiej Ruszczyk - 4,92
4IIIC3,93Marta Kasprowicz - 5,58
Milena Pawłowska - 5,18
Magdalena Joachimowska - 5,16
Dobrochna Kłosińska - 4,82
Paulina Klimek - 4,75
5IID3,90Daria Filipowicz - 5,16
Izabela Skowrońska - 4,80
6ID3,83Ewelina Kwiatkowska - 4,92
Katarzyna Pierzchała - 4,92
Kamila Stasiewicz - 4,82
Aleksandra Brzdonkiewicz - 4,77
7IC3,80Julia Nowowiejska - 5,17
Aleksandra Kask - 5,08
Martyna Woźny - 4,90
Anita Berk - 4,80
Aneta Krzykowska - 4,80
8IA3,78Adrian Staszewski - 5,23
Paweł Kamiński - 5,00
Damian Łosiak - 4,92
9IF3,69-
10IIE3,66Michał Koczywąs - 4,77
11IIB3,65-
12IIID3,64-
13IB3,56Mateusz Orzoł - 4,77
13IIA3,56-
14IIC3,53Łukasz Gutowski - 5,00
15IE3,50-
15IIF3,50Magdalena Kruczyk - 4,80
16IG3,36Angelika Studzińska - 4,92
17IIIG3,32Magda Sabała - 4,83
18IIIB3,30Kamil Biedrzycki - 5,27