Zespół Szkół Nr 3 zwycięzcą plebiscytu na "Najbardziej Usportowioną Szkołą Powiatu Szczycieńskiego"

W dniu 14 grudnia 2009 r. odbyło się podsumowanie plebyscytu na "Najbardziej Usportowioną Szkołę Powiatu Szczycieńskiego". Uroczystość, w której uczestniczyli między innymi pan Jarosław Matłach - starosta szczycieński, pan Stefan Januszczyk - naczelnik Wydziału Oświaty poprowadził pan Jerzy Cimoszyński - dyrektor Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji, jak również nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole.
W roku szkolnym 2009/2010 po raz kolejny tytuł Najbardziej Usportowionej Szkoły Powiatu Szczycieńskiego otrzymał Zespół Szkół Nr 3 w Szczytnie zdobywając 1055 punktów.
Zespół szkół nr 1 był na drugiej pozycji z 518 punktami, następnie Zespół Szkół Nr 2 w Szczytnie - 481 pkt oraz Zespół Szkół Rozogi otrzymał 231 pkt.

Zobacz zdjęcia z uroczystości

1 | 2 | 3