Festiwal Piosenki I Poezji Anglojęzycznej

Dnia 15. lutego 2005 r. w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbył się już po raz czwarty Festiwal Piosenki I Poezji Anglosaskiej. Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa rozśpiewanej młodzieży.
W konkursie można było wystąpić w trzech kategoriach: piosenka, wiersz oraz parodia.
Oto tabela wyników uzyskanych przez uczniów ZS nr 3:
Kategoria: Piosenka
I miejsce - Chór gospel ZS nr 3 za utwory "Blessed be your name" oraz "Celebrate"
III miejsce - Magdalena Lenarciak i Karol Stańczak za utwór "Redemption song" Boba Marley'a
Kategoria: Parodia
I miejsce: Dawid Matysiak i Michał Maksymiuk za utwór "Czarne oczy" czyli "Long legs"
II miejsce: Paweł Bielski, Monika Pliszka, Aleksandra Skrocka, Matełusz Tołoczko, Adam Szpejewski za utwór "The show must go on"
Anna Bogusz - wiersz "Alone" E.A. Poe
Mateusz Żywica - wiersz "First love" John Clare
Marlena Koperska - wiersz "One light"
Magdalena Stakun - piosenka "Intro"

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.