Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

W dniu 1 września o godz. 900 w naszej szkole usłyszeliśmy pierwszy dzwonek sygnalizujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2009/2010. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły - Pan Piotr Karczewski miłym powitaniem gości: Pana Stefana Januszczyka - naczelnika oświaty i Pana Janusza Skweres - przewodniczącego rady szkoły, kadry pedagogicznej oraz młodzieży naszej szkoły.
Przedstawieni zostali nowi nauczyciele: pani Iwona Dziąba (nauczyciel języka niemieckiego), pan Michał Jeziorny (nauczyciel języka niemieckiego), pani Antonina Adamska (nauczyciel chemii), pani Jadwiga Meyza (nauczyciel gegorafii) oraz ksiądz Jerzy Mika (nauczyciel religii).
Następnie głos zabrał Pan Stefan Januszyk, a po nim pan Janusz Skweres.
Po uroczystym ślubowaniu klas pierwszych i wyprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniowie rozeszli się do swoich sal na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawacami klasowymi.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6