aktualności » z życia szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

(powrót)

W dniu 19 czerwca 2009 r. Dyrekcja, nauczyciele, społeczność uczniowska oraz zaproszeni goście: Pan Stefan Januszczyk - naczelnik Wydziału Oświaty, Pan Janusz Skweres - przewodniczący Rady Rodziców oraz przedstawiciele rodziców uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2008/2009.
Podczas uroczystości Pan Piotr Karczewski - dyrektor i Pan Wojciech Gramowski - wicedyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie podsumowali osiągnięcia przedmiotowe, sportowe i artystyczne oraz wyniki w nauce w minionym roku szkolnym 2008/2009:

Gimnazjum Sportowe
MiejsceKlasaśrednia ocen
klasy
Uczniowie wyróżnieni (średnia 4,75 i wyższa)
1II Gim4,39
Wych. p. Piotr Lisewski
Katarzyna Pietrzak - 5,50
Lidia Kaczmarczyk - 5,25
Nikola Borowa - 5,13
Marcin Praszkiewicz - 5,13
Maciej Wróblewski - 5,13
Katarzyna Krzyżanowska - 4,94
Paulina Podlasin - 4,86
Adrianna Gładkowska - 4,75
2III Gim4,20Adrian Staszewski - 5,94
Paweł Kamiński - 5,55
Nikodem Woźniak - 4,88
Martyna Cicha - 4,77
Alicja Jemielita - 4,77
Daria Studniak - 4,77
3I Gim4,16Jolanta Sikorska - 5,87
Monika Puszko - 5,62
Joanna Mallek - 5,31
Dominika Łukasiak - 5,19
Zuzanna Pieńkos - 5,00
Wojciech Szczęsny - 4,94
Joanna Jemielita - 4,81
Jakub Badysiak - 4,75


Liceum Ogólnokształcące
MiejsceKlasaśrednia ocen
klasy
Uczniowie wyróżnieni (średnia 4,75 i wyższa)
1ID4,31
Wych. p. Bogusława Łopatka
Daria Filipowicz - 5,46
Zuzanna Krafzik - 5,23
Natalia Zając - 5,15
Izabela Skowrońska - 5,00
2IIE4,23Natalia Durska - 5,29
Aleksandra Gajkowska - 5,00
Agata Kozikowska - 4,93
Marta Letkiewicz - 4,92
Aleksandra Skarżyńska - 4,79
3IB4,01Marcin Sędziński - 5,00
Artur Miecznikowski - 4,75
4IE3,94Michał Koczywąs - 4,85
Joanna Mankielewicz - 4,77
Joanna Szydłowska - 4,77
Jakub Szydłowski - 4,77
5IC3,93Łukasz Gutowski - 5,23
Wojciech Kosiński - 5,07
Mateusz Kuciński - 4,77
6IIC3,83Marta Kasprowicz - 5,50
Milena Pawłowska - 5,41
Dobrochna Kłosińska - 5,00
Magdalena Jachimowska - 4,75
7IA3,78Konrad Krawiec - 4,92
8IIA3,68Mateusz Redynk - 5,21
Joanna Nikadon - 4,79
9IIF3,65Urszula Szmigiel - 4,93
Aleksandra Gorgolik - 4,92
10IIB3,43Kamil Biedrzycki - 5,38
11IID3,46-
12IIG3,41Magda Sabała - 4,79
13IF3,30-
Po przedstawieniu najlepszych klas uczniowie wyróżnieni otrzymali z rąk Pana Piotra Karczewskiego i Pana Wojciecha Gramowskiego nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Na koniec wszyscy uczniwie udali się do klas na ostatnie w tym roku spotkanie z wychowawcami klas.