Z@kręcowny w sieci

Dnia 3 czerwca 2009 r. o godz. 11.00 w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie miało miejsce uroczyste zakończenie konkursu "Z@kręceni w sieci" - edycja II.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w województwie warmińsko-mazurskim.
Celem konkursu było wyłonienie ucznió prezntujących najlepsze umiejętności w zakresie tworzenie stron www i wykorzystanie narzędzi internetowych. Pierwszy etap konkursu polegał na utworzeniu strony internetowej i opublikowaniu go w sieci Internet. Drugi etap konkursu polegał na rozwiązaniu testu ECDL WebStarter.
Podczas uroczystości miała miejsce krótka prezentacja prac laureatów konkursu, a także wręczenie nagród.
Zwycięzcą konkursu został nasz uczeń - Mateusz Abramczyk z klasy IIA. I to właśnie on otrzymał wspaniałą nagrodę ufundowaną przez firmę Techpal - notebook MSI VR-603. Na uwagę zasługuje fakt, iż laureaci konkursu stali się jednocześnie pierwszymi posiadaczami certyfikatów ECDL WebStarter w regionie warmińsko-mazurskim.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3