Dzień Przedsiębiorczości 2009

Dnia 2 kwietnia 2009 roku uczniowie naszej szkoły już po raz szósty skorzystali z okazji zaprezentowania się na rynku pracy włączając się w projekt "Dnia Przedsiębiorczości" organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Program ten jest realizowany przy współpracy Kancelarii Prezydenta RP, a honorowy patronat objął prezydent RP Lech Kaczyński. Przedsięwzięcie umożliwia nam, młodym ludziom, przyjrzenie się danej profesji "od podszewki", a co za tym idzie, pozwala na zweryfikowanie wyobrażeń na jej temat z rzeczywistością. Jest okazją na pozyskanie informacji o wykształceniu, doświadczeniu oraz predyspozycjach wymaganych do wykonywania wymarzonego zawodu. Jest też świetną okazją na sprawdzenie siebie samego na przyszłym stanowisku pracy. Z pozyskanymi doświadczeniami można dalej kroczyć drogą ku wyborze przyszłego zawodu.
Koordynatorem "Dnia Przedsiębiorczości" była p. Alicja Kasprowicz.

Firmy, które odwiedzili nasi uczniowie:

1. Olsztyn
    • Teatr im. Stefana Jaracza – 6