Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego

Dnia 24 kwietnia 2009 r. dla klas III Liceum Ogólnokształcącego zabrzmiał ostani dzwonej w tej szkole.
O godz. 1100 odbył się uroczysty apel, w którym udział wzięli: zaproszony gość pan Stefan Januszczyk - naczelnik Wydziału Oświaty, pan dyrektor Piotr Karczewski, rodzice, nauczyciele i uczniowie klas III.
192 uczniów klas III otrzymało z rąk pana dyrektora oraz wychowawców klas świadectwa ukończenia szkoły.
Absolwenci szkoły w drodze głosowania wybrali laureatkę nagrody Stanisława Żenczykowskiego - Klaudię Tamowska z klasy III c ze średnią ocen 5,50.
Nagrodę w wysokości 500$ amerykańskich wręczył w imieniu pani Iwony Jurczenko-Topolskiej - wnuczki Stanisława Żenczykowskiego, dziennikarki i absolwentki naszej szkoły - pan dyrektor Piotr Karczewski.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 6 | 7