Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich hojnie różne wspaniałości: ciepło, dobro, pociechę, radość... F.H. Burnett

W I semestrze młodzież naszej szkoły (klasy I i II) wraz z p. Lucyną Majewską i p. Ireną Dobryłko odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Szczytnie. Byliśmy tam dwukrotnie. Po raz pierwszy 2. grudnia 2004r. Uczniowie przygotowali montaż poetycko-muzyczny, pt. Chwalmy Pana. Na przedstawiony program artystyczny składały się pieśni religijne oraz recytacja wierszy księdza Jana Twardowskiego.

11. stycznia 2005 roku podopiecznym Domu złożylismy drugą, tym razem świąteczną wizytę. Ponad trzydziestu uczniów przy akompaniamencie gitary zaśpiewało kilkanaście kolęd. Wraz z nami śpiewała "publiczność", co było dla nas miłym zaskoczeniem. Cieszyliśmy się, że wspólnie mogliśmy przeżywać radość z narodzenia Jezusa Chrystusa.
Fotografie wykonał Mateusz Żywica z klasy II b

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.