Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Marta Kasprowicz uczennica klasy II c otrzymała w bieżacym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Stypendium to przyznaje Prezes Rady Ministrów uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Marta w ubiegłym roku szkolnym uzyskała średnią 5,68.

Uroczystość wręczenia nagród stypendystom w naszym województwie odbyła się 26 listopada 2008 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.D yplomy gratulacyjne w imieniu Premiera wręczyli: Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Kurator Oświaty. 4 grudnia 2008 roku stypendystów ze szczycieńskich szkół ponadpodstawowych, ich rodziców i dyrektorów szkół zaprosił Pan Starosta Jarosław Matłach,który złożył gratulacje oraz wręczył dyplomy i pamiątkowe albumy.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6