14.10.2008 r.

W dniu 14 października 2008 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
O godz. 11.00 w hali sportowej uroczystość rozpoczął dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie Pan Piotr Karczewski. Powitał wszystkich zgromadzonych i podziękował za trud oraz wysiłek wkładany w codzienną pracę.
Wśród zaproszonych gości był starosta szczycieński - Pan Jarosław Matłach, który skierował do zgromadzonych kilka ciepłych słów oraz wręczył Nagrodę Starosty Pani Alicji Kasprowicz.
W uroczystości wzięli udział emeryci między którymi znalazła się Pani Alina Wrońska odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Dyrektor szkoły Pan Piotr Karczewski uhonorował Nagrodą Dyrektoraza szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej następujących nauczycieli: Wicedyrektora - pana Wojciecha Gramowskiego, panią Mariolę Sypniewską, panią Annę Ciszewską, panią Bogusławę Łopatkę, pana Marka Wróblewskiego, panią Monikę Chorążewicz, panią Jolantę Witkowską, panią Hannę Szydlik oraz pana Grzegorza Poniatowskiego.
Szczególne podziękowania dostali również pracownicy administracji i obsługi: pani Malwina Wojciechowska, pani Joanna Engelhard, pani Teresa Matłoch, pani Jadwiga Kamińska, pani Danuta Grzegorczyk, pani Elżbieta Szczechura oraz Jarosław Zalewski.
Po części oficjalnej nasi uczniowie przedstawili program artystyczny, który podkreślił rolę i znaczenie nauczyciela.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9