Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

Dnia 1 września 2008 r. dla uczniów zabrzmiał pierwszy w roku szkolnym 2008/2009 dzwonek. Uroczystość, poprzedzoną wprowadzeniem pocztu sztandarowego szkoły, rozpoczął przmówieniem Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 Pan Piotr Karczewski. W rozpoczęciu roku szkolnego nie zabrakło gości, wśród których znaleźli się: Starosta Szczycieński Pan Jarosław Matłach, Przewodniczący Rady Powiatu - Pan Mirosław Medźwiecki, Pan Janusz Skweres - Przewodniczący Rady Rodziców oraz Karl-Otto Velten - Starosta Powiatu Bad Kreuznach, który jest prekursorem i osobą sercem zaangażowaną w rozwijanie współpracy pomiędzy powiatami partnerskimi: Szczycieńskim i Bad Kreuznach. Po uroczystym ślubowaniu klas I uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.

Obejrzyj galerię zdjęć

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9