
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3
IM. JANA III SOBIESKIEGO
W SZCZYTNIE
Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie
(+48) 89 624 28 18 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | zsnr3@loszczytno.edu.pl
Internat przy Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie
(+48) 89 624 28 20 | Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno | internat@loszczytno.edu.pl
- Główna
- Rekrutacja 2025-2026
- 80-lecie
- Matura
- Szkoła
- Plan lekcji
- Strefa Ucznia
- Erasmus+ dla uczniów
- Wymiana Młodzieży Szczytno-Herten
- Dziennik elektroniczny
- Wykaz podręczników
- Kalendarz roku szkolnego 2024/2025
- Wymagania Edukacyjne
- Wydarzenia szkolne 2024/2025
- Samorząd Uczniowski
- Dostępność nauczycieli
- Pomoc PP
- Doradca zawodowy
- Oferta zajęć pozalekcyjnych
- Szkolny Wolontariat
- Projekty
- mLegitymacja
- Pliki do pobrania
- Teams
- Strefa Rodzica
- Internat
- Kontakt


Uroczyste pożegnanie klas 4 LO
25 kwietnia 2025 r. w Zespole Szkół nr 3 w Szczytnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas IV Liceum Ogólnokształcącego. Wydarzenie, pełne wzruszeń i wspomnień, poprowadzili uczniowie Samorządu Uczniowskiego – Amelia Filipowicz z klasy 3B oraz Maciej Masłowski z klasy 3A.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły, pani Monika Chorążewicz, która powitała zaproszonych gości, w tym Starostę Szczycieńskiego Jarosława Matłach, przedstawicieli Rady Rodziców, Banku Spółdzielczego oraz nauczycieli i rodziców.
(Czytaj dalej)

Drodzy Absolwenci i Przyjaciele Szkoły!
Z ogromną radością zapraszamy na uroczyste obchody Jubileuszu 80-lecia naszej szkoły, które odbędą się 13 czerwca 2025 r. w budynku Zespołu Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie przy ul. Jerzego Lanca 10.
To wyjątkowa okazja, aby znów spotkać się w murach szkoły, powspominać dawne czasy, porozmawiać z nauczycielami, koleżankami i kolegami z ławki oraz zobaczyć, jak dziś wygląda szkoła.
Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów do wspólnego świętowania. Niech to będzie czas wspomnień, wzruszeń i uśmiechu.
Dyrektor Zespołu Szkół nr 3
im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie
Monika Chorążewicz
Plan obchodów jubileuszowych:
9:00 – 10:00 Msza święta w intencji pracowników, uczniów i absolwentów w Kościele Rzymskokatolickim pw. Świętego Brata Alberta w Szczytnie
10:00 – 11:00 Rejestracja uczestników
11:00 – 11:15 Inauguracja obchodów
11:15 – 12:00 Przemówienia gości honorowych
12:00 – 13:00 Wielki Test Wiedzy o “Sobiechu”
13:00 – 14:00 Poczęstunek
14:00 – 16:00 Zwiedzanie szkoły i spotkania klasowe absolwentów w salach lekcyjnych organizowane we własnym zakresie
Zgłoszenia należy dokonać do 20 maja 2025 r. (lub do wyczerpania miejsc) za pomocą formularza zgłoszeniowego (Przejdź do formularza) lub karty zgłoszeniowej (Pobierz).
Opłata za udział w uroczystości wynosi 80 zł za zgłoszoną osobę i obejmuje poczęstunek oraz pakiet jubileuszowy.
Po dokonaniu zgłoszenia należy do 22 maja 2025 r. dokonać opłaty na rachunek bankowy Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie - nr: 43 8838 0005 2014 0701 2250 0001.
Ze względu na zasady bezpieczeństwa, podczas obchodów na terenie szkoły mogą przebywać wyłącznie osoby zarejestrowane oraz zaproszeni goście. Liczba osób jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!
Organizator: Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego, ul. Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno
Telefon: 89 624 28 18 wew. 33
E-mail: 80lat@loszczytno.edu.pl
Strona internetowa: www.loszczytno.edu.pl
Telefon kontaktowy: (+48) 606 275 482

Wspomnienie Studniówki 2025
18 stycznia 2025 roku przeżywaliśmy studniówkę rocznika 2006/07. To wyjątkowe dla nas przedsięwzięcie odbyło się w Dworku "Marysieńka" w Drężku. Już o godzinie 17. spod naszej szkoły wyjechały "wesołe autobusy", bo w nich odbywały się rozmowy, którym nie było końca. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19. powitaniem gości oraz przemówieniem naszej Pani Dyrektor - Moniki Chorążewicz. Gdy padły słowa "Poloneza czas zacząć", emocje, jakie nam towarzyszyły, były nie do opisania. Nasi koledzy i koleżanki zatańczyli niezwykle pięknie, a to wszystko za sprawą Pani Katarzyny Walkiewicz, która zajęła się przygotowaniem ich do jednego z najważniejszych momentów w życiu.
(Czytaj dalej)

Uczeń z dysleksją na języku obcym - szkolenie dla nauczycieli
Oferta edukacyjna w ramach współpraca z Katedrą Lingwistyki Stosowanej na UWM w Olsztynie skierowana jest w dużej mierze do uczniów naszej szkoły, którzy w ramach projektu Klasa patronacka Lingwistyka w Biznesie uczestniczą w zajęciach językowych prowadzonych na uczelni.
W ostatni czwartek 10 kwietnia 2025 r. również nauczyciele języków obcych mogli czerpać z doświadczenia i wiedzy merytorycznej pracowników naukowych Katedry Lingwistyki Stosowanej UWM uczestnicząc w szkoleniu online pt.: „Mam ucznia z dysleksją. Dostosowanie wymagań edukacyjnych na lekcji języka obcego.” Spotkanie przygotowała i poprowadziła kierownik Katedry Lingwistyki Stosowanej UWM w Olsztynie, dr hab. Mariola Jaworska, prof. UWM.
Podczas spotkania pani profesor Jaworska podzieliła się swoją szeroką wiedzą z problematyki nauczania i uczenia się osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, którą zajmuje się naukowo od lat. Omówiła min. specjalne potrzeby uczniów z dysleksją w edukacji włączającej. Scharakteryzowała symptomy dysleksji rozwojowej. Dużo miejsca poświęciła na zagadnienie dostosowania wymagań edukacyjnych dla uczniów z dysleksją podkreślając indywidualne podejście do ucznia. Na koniec zaprezentowała sposoby oceniania poziomu i postępu w opanowaniu przez ucznia z dysleksją wiadomości i umiejętności.
Dziękujemy za spotkanie, które przypomniało o rzeczach ważnych i zainspirowało do dalszej pracy.

Maria Piórkowska z II miejscem w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym!
Marysia jest uczennicą klasy 3A o profilu politechnicznym. Ma wiele pasji: muzyka, czytanie książek (nie tylko naukowych!), szydełkowanie, łucznictwo - ale przede wszystkim interesuje się astronomią. Ciągle stawia przed sobą wyzwania, żeby zdobywać wiedzę i rozwijać swoją pasję, z którą chciałaby związać swoją przyszłość.
Tak właśnie trafiła i zgłosiła się do IV Ogólnopolskiego Konkursu Astronomicznego Wirtualnej Akademii Astronomii. Przeszła pomyślnie przez dwa etapy rekrutacji, a 5 kwietnia wybrała się aż do Opola na finał, w którym zadanie polegało na zaprezentowaniu swojej pracy przed Komisją i publicznością na IV Ogólnopolskim Seminarium Astronomicznym Wirtualnej Akademii Astronomii. Komisja doceniła jej pracę, pasję i zaangażowanie nagradzając ją drugim miejscem!
Serdecznie gratulujemy Marii i życzymy dalszych sukcesów!!!



Hiszpania coraz bliżej!
Za nami kolejne, inspirujące spotkania w ramach programu Erasmus+!
2 kwietnia dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Pani Monika Chorążewicz oraz nauczycielka języka angielskiego Pani Małgorzata Bogucka odwiedziły szkołę partnerską - Colegio Novaschool w Grenadzie w Hiszpanii. To właśnie tu, już od 23 kwietnia, nasza młodzież uczestniczyć będzie w międzynarodowym projekcie edukacyjnym.
Podczas spotkania omówione zostały warunki współpracy oraz szczegółowy harmonogram zbliżającej się mobilności uczniów. Dla młodzieży będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń nie tylko edukacyjnych, ale również kulturowych z młodzieżą innych krajów - w tym Francji i Włoch!
Tymczasem 3 kwietnia młodzież wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez Panie Marzenę Górską-Zwolińską i Bożenę Gramowską, w trakcie których uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi emocjami związanymi z udziałem w projekcie, lepiej się poznać, a także przeanalizować wyzwania, jakie przed nimi stoją. Przygotowania do wyjazdu już niemal dobiegają końca, dlatego z niecierpliwością będziemy czekać na relację.

Wykłady z języka niemieckiego
2 kwietnia 2025 r. odbyły się warsztaty prowadzone przez dr hab. Joannę Targońską, Prof. UWM w Olsztynie, która wprowadziła uczniów w zagadnienie pt.: „Niemiecki po angielskim” uświadamiając, jak można wykorzystać znajomość języka angielskiego w nauce języka niemieckiego. W drugiej części warsztatów uczniowie próbowali odpowiedzieć na pytanie „Czy język polski i niemiecki myślą leksykalnie tak samo?”
Jedno jest pewne: „Englisch ist MUSS, Deutsch ist dein PLUS”.

II Giełda Pomysłów na Przyszłość Zawodową
Giełda Pomysłów na Przyszłość Zawodową już za nami. W tym roku patronat nad naszym przedsięwzięciem objął Starosta Szczycieński pan Jarosław Matłach. Podjęliśmy się organizacji tego przedsięwzięcia już po raz drugi, żeby przybliżyć uczniom możliwości rozwoju po ukończeniu szkoły średniej. Chcemy, aby młodzi ludzie odnaleźli drogę zawodową, którą polubią i zrealizują swoje pasje. W piątek 28 marca 2025 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli 28 uczelni i instytucji. (Czytaj dalej)

Kolejne spotkanie Sobiecha z Lingwistyką w biznesie na UWM w Olszynie 25 marca 2025 r.
W ramach projektu klas patronackich uczniowie klas lingwistyczno-turystycznych 2C i 3C mogli po raz kolejny wziąć udział w zajęciach z języka angielskiego i niemieckiego rozwijających ich umiejętności i zainteresowania lingwistyczne. Tym razem poznawali tajniki znaku jakości „Made in Germany” oraz świata finansów. (Czytaj więcej)
Spotkania z Lingwistyką w biznesie są dla naszej młodzieży ciekawym sposobem zdobywania nowych wiadomości i źródłem cennych doświadczeń.
Cieszymy się na następny wyjazd na UWM już we wtorek 1 kwietnia.

Dzień Przedsiębiorczości 2025
Kolejna edycja programu za nami. Po raz dwudziesty drugi organizowałam to przedsięwzięcie. W niektórych jednostkach konsultantami byli absolwenci naszej szkoły, którzy sami kilka lat temu brali udział w programie. Przeglądam zdjęcia i relacje z ubiegłych edycji. Wiele osób już pracuje i wykonuje zawód poznawany bliżej podczas Dnia Przedsiębiorczości.
(Czytaj dalej)

Pierwszy Dzień Wiosny w Sobiechu
W piątek 21 marca Samorząd Uczniowski, chcąc zatrzymać w szkolnych murach usiłujących szukać pierwszych oznak wiosny uczniów, zorganizował na hali sportowej międzyklasowy turniej wiedzy w formule "Milionerów". Pytania SU przygotował w dwóch kategoriach: wiedza ogólna i wiedza o szkole.
Dzielimy się fotorelacją z przebiegu turnieju:

Konferencja podsumowująca projekt Erasmus+ “Mobilność uczniów drogą do sukcesu”
W piątek 21 marca odbyła się konferencja wieńcząca projekt „Mobilność uczniów drogą do sukcesu” realizowany w ramach programu Erasmus+. Uczestnicy podzielili się swoimi wrażeniami i efektami z ubiegłorocznych wizyt w szkołach w Setúbal w Portugalii i w Sewilli w Hiszpanii.
(Czytaj dalej)
O całym projekcie czytaj tutaj.

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny Wirtualnej Akademii Astronomii
Z przyjemnością informujemy, że praca naszej uczennicy Marii Piórkowskiej z kl. 3A została zakwalifikowana do prezentacji podczas Ogólnopolskiego Seminarium Astronomicznego, które odbędzie się już 5 kwietnia.
Trzymamy kciuki za Marysię!

Finał I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Ludności i Bezpieczeństwie Powszechnym – Olsztyn 14 marca 2025r.
W piątek 14 marca 2025.r w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyły się rozgrywki finałowe I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Ludności i Bezpieczeństwie Powszechnym. Powiat Szczycieński reprezentowali uczniowie naszej szkoły – Antoni Michalak z kl. 4b i Maciej Racis z kl. 2d.
Poszczególne powiaty z całego województwa reprezentowało łącznie 18 dwuosobowych drużyn.
Konkurs składał się z dwóch etapów: pierwszy - test, drugi – część teoretyczno – praktyczna. Do drugiej części kwalifikowało się pięć drużyn z najwyższymi wynikami z testów.
Po części pisemnej nasi uczniowie drużynowo zdobyli 70 punktów na 100 możliwych. Wynik ten uplasował ich na 7. miejscu. Warto dodać, że poziom był wyrównany, gdyż zwycięska drużyna z części testowej zdobyła 78 punktów.
Antkowi i Maćkowi gratulujemy pogłębiania wiedzy o bezpieczeństwie i udziału w konkursie, którego tematyka miała bardzo szeroki zakres i wymagała rozległej wiedzy.
Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Na zdjęciu Antek i Maciek z przewodniczącym Zespołu Sędziowskiego Panem Grzegorzem Baranowskim z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.
Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowała Pani Irena Dobryłko.

Sukces siatkarek z Sobiecha!
13 marca w naszej szkole odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Drużyna Pana Krzysztofa Janowskiego zmierzyła się z ZSS w Ełku, II LO w Giżycku oraz z
I LO w Piszu.
Po zaciętych meczach naszym dziewczynom udało się zdobyć
II MIEJSCE uzyskując tym samym awans do Finału Wojewódzkiego!
Dziękujemy, Dziewczyny!
Skład naszej drużyny:
Maja Konieczna,
Oliwia Ulatowska,
Natalia Wanda,
Amelia Łyszkowska,
Aleksandra Soliwoda,
Dominika Litwiejko,
Małgorzata Kicka,
Maja Kaszubowska,
Zuzanna Zwalińska,
Natalia Kobus,
Martyna Kobus,
Iga Chorążewicz,
Weronika Maciejewska.

Spotkania z sierżant sztabowy Joanną Manelską z KPP w Szczytnie
W ramach działań psychoedukacyjnych w szkole zorganizowane zostały spotkania z sierżant sztabowy Joanną Manelską z Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. 7 marca 2025 r. w spotkaniu udział wzięły klasy I i II a 14 marca 2025 r. klasy III i IV. Poświęcone było ono odpowiedzialności karnej nieletnich, omówiono objawy demoralizacji oraz możliwe konsekwencje prawne. Istotną część wykładu zajęła tematyka cyberprzemocy, w tym wykroczeń i przestępstw dokonywanych przez młodzież w internecie. Pani Sierżant poruszyła tematykę bezpieczeństwa danych osobowych oraz obaliła mity dotyczące anonimowości w sieci tj. stosowanie fake-kont, kradzieże tożsamości komunikowanie się w zamkniętych grupach, hejtowanie, stalkowanie i publikowanie treści nawołujących do przemocy. Jednocześnie odwołała się do systemu wartości młodzieży i podkreśliła, że dokonując mądrych wyborów i podejmując odpowiedzialne decyzje mają bezpośredni wpływ na klimat emocjonalny, w którym żyją.

Mamy to!!!
Antoni Michalak z kl. 4b i Maciej Racis z kl. 2d 28 lutego 2025 r. wzięli udział w eliminacjach powiatowych I-go Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Ludności i Bezpieczeństwie Powszechnym dla szkół ponadpodstawowych.
Antek i Maciej zajęli drużynowo I miejsce i tym samym będą reprezentować nasz powiat w etapie wojewódzkim konkursu 14 marca 2025 r.
GRATULUJEMY!!!
Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Irena Dobryłko
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Od 2011 roku dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego. Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” jest obchodzony corocznie. Pierwszy dzień marca jest dniem szczególnie symbolicznym dla żołnierzy antykomunistycznego podziemia – tego dnia w 1951 roku wykonany został wyrok śmierci na kierownictwie IV Komendy Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość.
Żołnierze i dowódcy podziemia polskiego
Pamiętając o naszej przeszłości zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w lekcjach, które będą przeprowadzone w naszej szkole w dniach 25 – 28. 02. 2025 przez nauczycieli historii. Lekcje te będą poświęcone przypomnieniu postaci i działalności tych wszystkich „Niezłomnych”. Pamięć o naszej przeszłości jest bowiem naszym obowiązkiem.

Brawo Ernest!
W dniach 22-23 lutego w Poznaniu odbyły się XV Mistrzostwa Polski NO GI Ju-Jitsu.
Ernest Waszczuk, uczeń klasy 2b, powtórzył wynik z ubiegłego roku i zdobył brąz w kategorii juniorów.
Gratulujemy!!!

Brawo Marysia!
W piątek, 21 lutego 2025 r., odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny o "Złote Pióro Starosty Szczycieńskiego".
Maria Polak z klasy 4D została tegoroczną mistrzynią ortografii, zdobywając tytuł laureatki i prestiżowe "Złote Pióro". Gratulujemy!!!
W zmaganiach ortograficznych wzięło udział 15 uczniów z trzech szczycieńskich szkół ponadpodstawowych.

Wspólna podróż po świecie cyfrowych zagrożeń i możliwości
13 lutego 2025 roku, w Zespole Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie, odbyła się Powiatowa Konferencja "Bezpieczny w sieci – Twoje dane, Twoja działalność, Twoja przyszłość", pod patronatem Starosty Szczycieńskiego – pana Jarosława Matłach. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, specjalistów z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych powiatu szczycieńskiego. (Czytaj dalej)

Kącik Książkoholika
Aleksandra Koperska z klasy 2b przesłała do Kącika Książkoholika recenzję książki Zuzanny Wólczyńskiej „Ocean straconych nadziei”. To powieść o młodzieńczym buncie, emocjach i skomplikowanych relacjach międzyludzkich. W książce splatają się losy Caleba i Cassie. Ich relacja „z jednej strony jest napięta i pełna nienawiści, a z drugiej – niosąca z sobą nieodpartą chemię”. To fragment recenzji Oli, która z niecierpliwością czeka na kontynuację historii dwojga młodych ludzi, a my zachęcamy do przeczytania pierwszej części „Oceanu straconych nadziei”.
Zapraszamy do lektury a także do pisania i przesyłania recenzji na adres biblioteki szkolnej: biblioteka@loszczytno.edu.pl
Nauczyciele bibliotekarze

Drodzy Maturzyści!
Przypominamy, że 7 lutego 2025 r. (piątek) jest ostatecznym terminem składania w sekretariacie szkolnym deklaracji maturalnych i dokonywania w nich jakichkolwiek zmian.


Program Okresowe ABC
Nasza placówka została objęta programem pilotażowym prowadzonym przez Kulczyk Foundation we współpracy z MEN, dotyczącym Przeciwdziałania ubóstwu menstruacyjnemu i edukacji na temat zdrowia menstruacyjnego – Okresowe ABC.
Celem programu jest przeciwdziałanie problemowi ubóstwa i wykluczenia menstruacyjnego w Polsce poprzez zwiększenie dostępu do środków higieny menstruacyjnej oraz wiedzy nt. menstruacji i dojrzewania w szkołach funkcjonujących na terenie Polski. Program ma również na celu promowanie odpowiedzialnych postaw otoczenia zapobiegających lub likwidujących poczucie wstydu i skrępowania u osób, które menstruują, zapobieganie reakcjom wpływającym negatywnie na ich zdrowie psychiczne (np. powodujących nieobecności na zajęciach czy ukrywanie bólu), a także zwiększenie świadomości uczennic i uczniów w kwestii praw człowieka oraz przeciwdziałania stygmatyzacji i dyskryminacji.
Równolegle do wsparcia rzeczowego w postaci środków do higieny menstruacyjnej nasza szkoła otrzyma także wsparcie edukacyjne z zakresu zdrowia menstruacyjnego. Najpierw zostanie przeprowadzone spotkanie informacyjne na temat samego programu skierowane do grona pedagogicznego i rodziców oraz pełnoletnich uczniów, a następnie edukatorki z fundacji Różowa Skrzyneczka spotkają się w szkołach z młodzieżą, by zaktualizować wiedzę o zdrowiu menstruacyjnym. Zostaną obalone mity i podkreślone fakty, a specjalistki wyjaśnią wszystkie kwestie dotyczące cyklu menstruacyjnego oraz higieny intymnej.
Menstruacja, choć jest procesem fizjologicznym u kobiet, nadal pozostaje tematem tabu w naszym społeczeństwie. Udział w programie będzie świetną okazją dla naszej młodzieży do przełamywania stereotypów i promowania otwartych rozmów na tak ważny, bo związany ze zdrowiem, a jednak często pomijany temat.
Joanna Michalecka
szkolna koordynatorka programu

Miłośnicy języków obcych! Zapraszamy Was do udziału w projekcie: „Wymiana Młodzieży Szczytno-Herten”
Projekt rozłożony jest na dwa lata. W ramach projektu:
- zorganizowany zostanie wyjazd do Niemiec do miasta Herten (wrzesień 2025)
- oraz przyjęcie gości z Herten w Szczytnie (wrzesień 2026)
Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2025 r.
Zasady rekrutacji
Karta zgłoszenia ucznia
Informacje w zakładce "Strefa Ucznia -> Projekty" oraz u pani Magdaleny Archackiej.

Ekologiczny "Jeden z dziesięciu"
23 stycznia 2025 r. członkowie Koła Ekologicznego zorganizowali turniej ekologiczny "Jeden z dziesięciu", który odbył się w szkolnym internacie.
W konkursie wzięły udział przedstawicielki klas pierwszych. Do finału dostały się trzy uczestniczki z najwyższą liczbą punktów, a ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
I miejsce - Maria Choma 1B
II miejsce - Hanna Różycka 1B
III miejsce - Łucja Dąbrowska 1A
Gratulujemy!!!
Nagrody dla wszystkich uczestniczek ufundował Bank Spółdzielczy w Szczytnie.