aktualności » imprezy i wydarzenia w internacie

Wigilia w internacie

W związku ze zbliżającymi się pięknymi świętami Bożego Narodzenia mieszkańcy internatu spotkali się 18 grudnia wieczorem na uroczystej kolacji. Do nakrytego białym obrusem stołu zasiedli nie tylko uczniowie, ale i wychowawcy oraz zaproszeni goście: Pani dyrektor ZS nr3 Mariola Jaworska, Pani wicedyrektor ZS nr 2 Urszula Krauze, Pani kierownik szkolenia praktycznego z Zespołu Szkół nr 1 Anna Ladzińska. Dzięki wysiłkom naszych wspaniałych kucharek mieliśmy na stołach wyśmienite, tradycyjne wigilijne potrawy.
W tym roku wychowankowie pod opieką Pani Justyny Lubowieckiej zaprezentowali inscenizację na podstawie "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa. Między aktami przedstawienia występował chór, którym kierowała Pani Lucyna Majewska. Zaśpiewał kolędy. Nie zapomniano o życzeniach. Do pracowników i mieszkańców internatu skierował je Pan Marek Wróblewski. Przewodniczący MRI, Arkadiusz Warycha odebrał od niego świąteczne paczki. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten wigilijny wieczór.