aktualności » uroczystości szkolne

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2005/2006

Dnia 1. września 2005 r. dyrektor Piotr Karczewski dwukrotnie - o 9.00 i 10.00 ogłaszał rozpoczęcie roku szkolnego 2005/2006.
Pierwsze spotkanie było pomyślane o uczniach klas drugich i trzecich, a kolejne o absolwentach podstawówek i gimnazjów.
Goście zaszczycajacy uroczystość - wicestarosta Wiesław Szubka i przewodniczący Rady Rodziców Piotr Kubiński - przekazali miłe życzenia i dobre wiadomości. Z aplauzem przyjęto informację o planach budowy nowej sali gimnastycznej.

Zebrani dowiedzieli się, którzy nauczyciele rozpoczynają pracę w naszej szkole. Są to: Małgorzata Lipka (chemia), Karolina Duda (j. angielski), Beata Kusior (wych. fiz.) i ks. Andrzej Sosnowski.
Dyrektor Piotr Karczewski poinformował, na jakie zajęcia pozalekcyjne mogą uczęszczać uczniowie - koło informatyczne, matematyczne, fizyczne, strzeleckie, DKF, SKS, chór, szkolna gazetka.

Ślubowanie na Sztandar Szkoły zakończyło apel dla pierwszaków z gimnazjum sportowego i liceum.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.

Przed rozpoczęciem roku szkolnego

Zaproszeni goście i wychowawcy klas I

Uczniowie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych