aktualności » uroczystości szkolne

Apel poświęcony pamięci Jana Pawła II

W sobotę, 2.04.2005 r. cały świat usłyszał tragiczną wiadomość o śmierci śmierci Papieża Jana Pawła II. Ogłoszono żałobę narodową. Umilkły dyskoteki, opustoszały nocne kluby. W naszej szkole także zapanowała szczególna atmosfera. Ciche przerwy, wyciszona młodzież, zamyśleni nauczyciele.

W czwartek, 7. kwietnia 2005 r., miał miejsce uroczysty apel ku czci zmarłego Wielkiego Polaka. Uczniowie pod opieką pań Ireny Dobryłko i Magdaleny Zyśk przygotowali piękny i wzruszający montaż słowno-muzyczny, przerywany odtworzonymi z płyty naukami Papieża i wspólnym śpiewaniem pieśni "Barka" i "Abba, Ojcze". Wszyscy - i dorośli i młodzież - byli poruszeni więzią, jaka się w tych momentach wytworzyła...
Po apelu, o godzinie 13.00 wszyscy chętni mieli możliwość uczestniczenia we mszy polowej za duszę Papieża Jana Pawła II

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.