aktualności » uroczystości szkolne

Uroczyst pożegnanie uczniów klas III

15. kwietnia 2005 roku, w piątek o godz. 9.00 rozpoczął się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów klas trzecich.
Zgodnie z tradycją część artystyczną przygotowali uczniowie klas drugich, pod opieką pani Niny Gałązki. Wcielili się oni w postaci ulubionych nauczycieli i odegrali zabawne scenki ze szkolnego życia. Przedstawieniu towarzyszyły salwy śmiechu, bo aktorzy świetnie utożsamili się z odgrywanymi postaciami naśladując ich głos, ruchy, gestykulację. Całość zakończył brawurowy taniec do melodii "Żółte tulipany".
Pożegnano także dwoje członków szkolnego chóru "Gospel". Uczennica klasy 1b uroczą rymowanką podziękowała za wspólnie spędzony czas Agnieszce i Łukaszowi. Następnie wszystkim przyszłym maturzystom wręczono żółte tulipany - "symbole rozstania".
Nieoficjalną część zakończono brawami i nastąpiła część oficjalna - rozdanie świadectw, nagród, dyplomów. Wszyscy tegoroczni trzecioklasiści ukończyli szkołę, a 7. spośród nich uzyskało średnią powyżej 5.0
Uroczystości zakończyły kameralne spotkania absolwentów z wychowawcami: p. Bogumiłą Łopatka, p. Sławomirem Majewskim, p. Grażyną Rodak, p. Mariolą Sypniewską, p. Ewą Gumkowską, p. Jerzym Sarbiewskim, p. Elżbietą Weichhaus-Kończyk.

Absolwenci z najwyższą średnią:
Sawicz Aleksandra (3d) 5,4
Długokęcka Ewelina (3e) 5,36
Suchowiecka Beata (3f) 5,33
Mydło Magdalena (3e) 5,25
Bechta Kamil (3a) 5,2
Kamińska Sylwia (3a) 5,13
Darmofał Beata (3d) 5,07
Kaczmarczyk Sylwia (3d) 5,07
Zera Cezary (3b) 5,0
Obszańska Katarzyna (3c) 5,0
Olkowska Anna (3c) 5,0
Stakun Magdalena (3c) 5,0
Aleksandrowicz Marta (3d) 5,0

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.